Tervehdys,
sellaista asiaa etta minulla on BMW 840 tallissa Varkaudessa. On ollut siella jo vuosia, toin sen maailmalta joskus 2010-luvun alussa.
Ei ole rekisterissa eika kaynnistykaan, mutta ihan ajamalla sen tanne toin eli tietty peruskunto pitaisi olla tallella.
Olen tulossa Suomeen lokakuun alussa ja nyt olisi tarkoitus viimeinkin ponnistaa se sielta ulos, katsastukseen ja myyntiin.
Itse en osaa tehda sille mitaan, joten ajattelin josko tasta voisi tehda yhdessa projetkin jonkun Ita-suomalaisen asianharrastajan kanssa ?
Itsellani sille ei todennakoisesti tule hirveasti kayttoa, joten voin sen myyda kohtuulliseen markkinahintaan joko projektikaverille tai sitten voidaan kunnostaa ja myyda yhdessa ja pistaa voitot jakoon.
Jos mielenkiinto herasi, voit ottaa yhteytta osoitteeseen johisalo@gmail.com tai tahan foorumiin, kayn taalla silloin talloin tarkastelemassa ja pistan updeittia kunhan asia edistyy.
eipa muuta, kesan jatkoja !
Jussi